طراحی خانه مسکونی, طراحی داخلی مسکونی, طراحی ساختمان مسکونی

تامین و خرید جهیزیه با بهترین قیمت و بیشترین تناسب با دکوراسیون خانه

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

اگر تصمیم به ازدواج دارید و در شرف آن هستید، این مطلب که در رابطه با خدمات شرکت معماری آسو برای تهیه و خرید جهیزیه با بهترین قیمت و طراحی دکوراسیون داخلی مطلوب است را مطالعه کنید تا در این شرایط اقتصادی که تورم بالا باعث شده روزانه قیمت ها افزایش یابد، بتوانید صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ها داشته باشید. کلیه فرایند خرید جهاز عروس از نقطه شناسایی وسایل و خرید آن‌ها تا چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی منزل به صورت یکپارچه توسط شرکت معماری آسو انجام می‌شود که اهم نکات و معیارهایی که در این فرآیند لحاظ می‌شوند، در ادامه تشریح شده‌اند.

1 لحاظ نوع خانه (استیجاری یا تملک) و مشخصات آن در خرید جهیزیه

یکی از متغیرهای دخیل در تصمیم‌گیری و اتخاذ رویکرد تهیه جهیزیه ، نوع خانه از لحاظ استیجاری و تملک و همچنین دیگر مشخصات مانند متراژ، نورگیری و غیره است. چنانچه خانه از نوع استیجاری باشد، در تهیه گروهی از تجهیزات مانند پرده و یا نصب کاغذ دیواری بایستی دقت بالایی نمود تا در صورت جابجایی و تعویض خانه، کمترین هزینه را بر خانواده که در شروع و ابتدای زندگی است، تحمیل نماید. به عنوان مثال خرید کاغذ دیواری از نوعی که قابل جداسازی و استفاده در خانه جدید باشد، بایستی مد نظر قرار گیرد. از لحاظ دیگر موارد طراحی آپارتمان مانند متراژ، انتخاب مبلمان، تخت خواب، لوستر و غیره باید به نحوی باشد که علاوه بر هزینه اندک، فضای خانه را دچار تراکم بالا و شلوغی ننماید.

2 لحاظ بودجه اقتصادی خانواده برای خرید جهاز عروس و شناسایی بهترین فروشندگان

در کنار مواردی که در بند 1 بیان شدند، لحاظ میزان بودجه و منابع اقتصادی موجود جهت تهیه جهیزیه، متغیر دیگری است که می‌بایست لحاظ شود تا تامین بهینه جهیزیه مقدور باشد. سپس با لحاظ جمیع این موارد، شناسایی بهترین فروشندگان از لحاظ قیمت محصولات، کیفیت محصولات و خدمات جانبی مانند گارانتی مقایسه و سپس اقلام مورد نیاز تامین می‌شوند. این کار از طریق همکاری دو زیرمجموعه آسو شامل شرکت معماری آسو و موتور جستجوی خرید هوشمند جورگو به صورت تواما صورت می‌پذیرد. در واقع تیم شرکت معماری آسو امور مرتبط با طراحی و دکوراسیون را انجام می‌دهند و نوع مبلمان و تجهیزات دخیل در طراحی خانه را تعیین می‌نمایند. سپس تیم جورگو اقدام به مقایسه تعداد بسیار بالایی از تامین کنندگان و فروشندگان آنلاین و آفلاین کشور می‌نماید سپس لیست قیمت تمامی اقلام را ارائه می‌نماید تا انتخابی آگاهانه از تمامی جوانب از لحاظ قیمت و زیبایی خانه صورت پذیرد.

3 مقایسه انواع مدل‌‌های خرید نقدی و خرید قسطی جهیزیه

علاوه بر مقایسه تامین کنندگان از لحاظ محصولات آن‌ها، نوع مدل فروش آن‌ها نیز با یکدیگر مقایسه خواهد شد تا با لحاظ نرخ بهره و اقساط دریافتی توسط فروشندگان، ارزیابی مدل برتر خرید مقایسه شود. همچنین موتور جستجوی جورگو ، قابلیت مقایسه کالاهای دست و دوم و نو را دارد تا چنانچه کالای کارکرده ولی مناسب در بازار بود که اختلاف ویژگی اندک ولی قیمت پائین‌تر نسبت به کالاهای نو در حال فروش در فروشگاه‌های آنلاین داشت، لحاظ گردند.

4 زیباسازی و اقدامات تخصصی دکوراسیون داخلی منزل

پس از شناسایی اقلام مناسب در جهیزیه و تامین آن‌ها، علاوه بر ارائه رویکرد مناسب در چیدمان وسایل، خدمات تخصصی مانند نورپردازی و زیباسازی دیوارها و سقف از طریق رنگ‌آمیزی مناسب، نصب تابلوهای زیبا و نقش سازی ارائه می‌گردد.

5 خدمات تخصصی اتاق مستر در طراحی ساختمان مسکونی تازه عروس و داماد

در بخش‌های خاص خانه مانند اتاق مستر نیز خدمات ویژه را در فضاسازی اتاق مستر از منظر عوامل مختلف شامل زیبایی و همچنین مسائل روانشناختی و موثر بر روابط زناشویی که در شروع زندگی، بسیار مهم و مورد توجه است، انجام می‌شود. نحوه چیدمان مبلمان ، تخت خواب و متعلقات سرویس آن، آینه‌ها، رنگ و گرم‌سازی فضای اتاق، سیستم صوتی و تصویری مناسب و نصب دستگاه پخش عطر در نقطه مناسب اتاق بخشی از این موارد هستند که لحاظ می‌شوند تا بیشترین کیفیت و اثربخشی در اتاق مستر بوجود آید. مطالعات روانشناسی بسیاری در رابطه با تجهیز اتاق مستر بخصوص برای کسانی که تازگی زندگی خود را آغاز کرده‌اند شده است.

نتایج بیانگر تاثیر بسیار بالای جوانب مختلف اتاق مستر در خلق و خو زوجین، کاهش استرس روزهای اولیه در حین رابطه زناشویی، خواب مناسب و آرامش بیشتر است. به عنوان مثال، نوع تخت خواب از لحاظ عمق و نرمی و همچنین ضخامت پتوها تاثیر قابل توجهی در لذت، آرامش و خواب مناسب زوجین در کنار یکدیگر دارد. در صورتی که فضا به اندازه کافی در اتاق مستر وجود داشته باشد، طراحی خاص حمام ویژه اتاق مستر نیز می‌تواند در لذت و هیجان زوجین تاثیر قابل توجهی داشته باشد که این موضوع به نحوی جذابیت داشته است که حتی در فضاهای محدود نیز رویکرد لحاظ حمام‌های شیشه‌ای کوچک و مخصوص اتاق مستر مورد استقبال واقع شده است.

مطالب بیان شده در بالا، بیانگر ارائه خدمات یکپارچه توسط شرکت معماری آسو است تا کسانی که در ابتدای زندگی خود هستند، از مراجعه به پیمانکاران که منجر به کاهش سرعت پیشروی امور می‌شود و همچنین باعث افزایش هزینه‌ها می‌گردد، بی‌نیاز شوند. آنچه بیان شد با فرض آن بود که خانه زوجین تهیه شده است. چنانچه هنوز اقدام به ساخت خانه نیز نشده باشد، اقدامات طراحی پایه و مدیریت پیمان و ساخت نیز از دیگر اقدامات شرکت معماری آسو است که قابل ارائه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *