بازسازی ساختمان و نوسازی منزل, طراحی آپارتمان, طراحی خانه مسکونی, طراحی ساختمان مسکونی, طراحی لابی مسکونی

از طراحی آپارتمان تا بازسازی ساختمان ، در شرکت معماری بایا پلاس

طراحی آپارتمان - شرکت معماری آسو

طراحی آپارتمان در میان انواع طراحی ساختمان مسکونی شاید از بقیه مشکل تر باشد چرا که شما با فاکتورهای مختلفی در انتخاب ها و طراحی های خود روبرو هستید. محدودیت فضا و در عین حال رساندن محیط به حداکثر کاربری جزو اولین چالش های پیش رو در طراحی آپارتمان هستند. در این میان ترفندها و راه حل های هوشمندانه ای هستند که می توانند در همان فضای محدود هم به کار چیدمان و دکوراسیون داخلی آپارتمان شما بیایند. تغییراتی که گاهی شامل جزئیات کوچکی می شوند اما اثرهای بزرگی دارند.

در دکوراسیون داخلی و طراحی آپارتمان توجه به استفاده حداکثری از فضای موجود از اهمیت بالایی برخوردار است. در این نوع از طراحی داخلی منزل هیچ توجیهی برای به وجود آمدن فضای پرت قابل قبول نیست. اگر شما هم برای دکوراسیون داخلی آپارتمان به دنبال چند ایده جالب و کاربردی هستید به شما توصیه می کنیم از طرح ها و ایده های مهندسان و طراحان دفتر معماری آسو استفاده کنید. ایده هایی که قطعا می توانند برای منزل شما قابل اجرا باشند.

طراحی داخلی منزل ، بخش مهمی از طراحی آپارتمان

نورپردازی یکی از اصلی ترین روش ها برای هرچه بزرگتر دیده شدن فضاهای کوچک است، زیرا فضاهای پرنور بزرگتر از فضاهای تاریک و کم نور دیده می شوند. شما می توانید هم از نور طبیعی به وسیله طراحی نورگیرهای طبیعی و هم از منابع نور مصنوعی برای فضای داخلی آپارتمان استفاده کنید. همچنین در طراحی آپارتمان استفاده از رنگ های روشن و شاد مانند رنگ زرد و سفید دیزاین داخلی را کمی بزرگتر جلوه می دهد.

انواع طراحی ساختمان مسکونی از طراحی ویلا دوبلکس تا طراحی آپارتمان در زمره خدمات شرکت معماری آسو قرار دارد که شامل دکوراسیون داخلی منزل ، طراحی نمای ساختمان ، طراحی لابی ، طراحی فضای سبز و روف گاردن و محوطه سازی در سبکهای مدرن و کلاسیک می شود. تیم های مختلف زیرمجموعه دفتر معماری آسو بهترین مهندسان و طراحان را در رشته ها و گرایش های مختلف شامحل می شوند. بهینه ترین و مدرن ترین طراحی ها و اجراها از فضای بیرونی ساختمان تا طراحی داخلی به شما ارائه می شوند.

خدمات بازسازی ساختمان ، یکی از خدمات ویژه شرکت معماری آسو

شرکت معماری آسو توانایی اجرای تمامی پروژه های عمرانی و معماری را از اول تا آخر پروژه داراست. انجام خدمات نظارت بر پروژه های عمرانی و معماری با هدف اجرای یک فرآیند بهینه و مدرن در طراحی داخلی و بازسازی ساختمان از دیگر خدماتی است که توسط شرکت معماری آسو ارائه می شوند. این خدمات با نظارت مسـتقیم مهندسان با دانش ها و گرایش های مختلف از مدیریت پروژه و امور مالی تا مهندسی عمران و سازه تا مهندسی مکانیک و تأسیسات صورت می گیرند. حسن ارائه یکپارچه خدمات در این است که هماهنگی بین کارکنان اجرایی و نظارت بر روی اجرای درست الزامات و استانداردهای مهندسی و غیره در بالاترین سطح خود قرار دارد.

افرادی که بعد از خرید خانه جدید و قبل از ورود به آن تصمیم به بازسازی ساختمان می گیرند تا طراحی داخلی منزل را مطابق با میل و سلیقه خود درست کنند و همچنین افرادی که بعد از مدتی به دلیل فرسوده شدن خانه تصمیم به بازسازی آن می گیرند هر دو می توانند در زمره مشتریان شرکت معماری آسو قرار داشته باشند. خدمات بازسازی ساختمان و منزل شامل طیف گسترده ای است و برای هر کدام از این خدمات نیاز به نیروهای تخصصی و حرفه ای خواهد بود. شرکت معماری آسو تلاش کرده تمامی نیروهای مورد نیاز را گرد هم جمع آورد تا هدف ارائه یکپارچه خدمات به مشتریان محقق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *