طراحی تجاری

بهترین شرکت معماری ایران چه شرکتی است؟

نحوه ارزیابی و مقایسه چندین شرکت معماری با یکدیگر متفاوت از مقایسه سایر انواع شرکت‌ها است. برای مثال، دو شرکت فعال در حوزه تجارت الکترونیک قابلیت مقایسه بر اساس معیارهای مشخص مانند میزان مراجعه روزانه کاربران و رتبه آن سایت در نتایج جست و جو و مواردی از این دست را دارند. اما دو یا چندین شرکت معماری بایستی با موارد بخصوص خود مقایسه شوند تا بهترین شرکت معماری انتخاب شود. در این مقاله معیارهای شناسایی بهترین شرکت معماری بررسی شده‌اند و سپس اشاره شده است که چرا شرکت معماری آسو بهترین انتخاب و بهترین شرکت معماری ایران می‌تواند محسوب شود.

1- تیم – حرف اول در تبدیل شدن به بهترین شرکت معماری

در هر کسب و کاری، تیم حرف اول را می‌زند. اما در شرکت معماری این موضوع بسیار اهمیت بیشتری دارد. زیرا برخلاف برخی شرکت‌ها که با محوریت ماشین آلات فعالیت می‌نمایند، در شرکت معماری سهم عمده فعالیت به تیم و توانمندی افراد وابسته است. شرکت معماری آسو تیمی دارد که به هیچ وجه نمی‌توان دلیلی پیدا کرد که قابلیت ایجاد بهترین شرکت معماری ایران را نداشته باشند .

تیمی فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه‌های کشور با تحربه فعالیت در صنعت و بزرگترین سازمان‌های کشور از جمله سوابق افراد بنیان‌گذار شرکت معماری آسو است. طاهره گل گل نیا و محسن احمدی بنیان‌گذاران اصلی شرکت معماری آسو هستند. طاهره گل‌ گل نیا فارغ التحصیل از دانشگاه هنر تهران و محسن احمدی فارغ التحصیل از دانشگاه صنعتی شریف هستند که با هدف ایجاد بهترین شرکت معماری ایران اقدام به تاسیس شرکت معماری آسو نمودند.

2- تفکر چند بعدی – اصل انکار ناپذیر امروزه در تبدیل شدن به بهترین شرکت معماری

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های شرکت معماری آسو در تفکر چند بعدی است که به بیان دیگر می‌توان به آن خدمات یکپارچه و جامع نیز اطلاق کرد. اگر قصد طراحی تجاری یک فضا را دارید و یا به صورت کلی هر فضایی که قصد درآمدزایی از آن را دارید، بهترین انتخاب برای شما شرکت معماری آسو هست. زیرا تیم تحلیل بازار و تدوین استراتژی شرکت معماری آسو به خوبی می‌داند که چگونه یک فضا را به فضایی پول‌ساز تبدیل نماید” . برای این موضوع نیز موارد مختلفی از قبیل تحلیل رقبا، نوع برندینگ و نحوه تعبیه فضاهای مناسب برای ارائه سبد بهینه از خدمات در فضا توسط شرکت معماری آسو یکجا صورت می‌پذیرد.

برای مثال، یکی از پروژه‌های شرکت معماری آسو طراحی شعب مختلف بستنی و آبمیوه فروشی بود. برای این منظور، از طراحی لوگو تا طراحی لباس کارکنان و نوع دیزاین منو توسط تیم‌های شرکت معماری آسو صورت پذیرفت. تحقیقات میدانی وسیعی انجام شد و رقبای موجود از جهات مختلف بررسی شدند. سپس استراتژی ورود به بازار و نقشه راه بلند مدت تدوین شد. حتی نحوه قیمت‌گذاری در منو نیز توسط شرکت معماری اسو صورت می‌پذیرد تا سودآوری آن فضا از طریق سایر متغیرها نیز تضمین شود.

ما با این رویکرد، تبدیل شدن به بهترین شرکت معماری ایران را هدف‌گذاری کردیم که رضایت بسیار بالای مشتریان تا به اینجا نشانگر حرکت شرکت معماری آسو در مسیر درست و در راستای چشم‌انداز اصلی خود یعنی تبدیل شدن به بهترین شرکت معماری ایران است،

باید به جد توجه داشت که دیگر در دنیای امروز، شرکت‌های معماری که صرفا کار طراحی انجام می‌دهند، قادر به موفقیت مشتریان خود بخصوص در پروژه‌های تجاری نخواهند بود. اگر تمامی جوانب طراحی با نگاه و رویکرد استراتژیک از منظر مالی و بازاریابی صورت نپذیرد، آن فضا امکان پول‌سازی را نخواهد داشت. لذا، بهترین شرکت معماری شرکتی است که تخصص‌های مختلف به صورت تواما و تنگاتنگ با یکدیگر کار می‌کنند.

شرکت معماری آسو تیم‌ خود را از تخصص‌های مختلف علاوه بر معماری تشکیل داده است. متخصصین بازاریابی و استراتژی و مباحث مالی از دیگر تخصص‌های موجود در شرکت معماری آسو هستند. قابل ذکر است که هر یک از این تخصص‌ها خود دارای زیرشاخه‌های بخصوص هستند. برای مثال در امر بازاریابی، متخصص طراحی لوگو و یا متخصص برندینگ به صورت تخصصی دنبال می‌شوند. این قابلیت شرکت معماری آسو یکی از ویژگی‌های بارز و قابل اتکا بوده که اعتقاد به بهترین شرکت معماری بودن را حتی از نظر مشتریان نیز به دنبال داشته اشت.

3- مهندسی دقیق

سابقه فعالیت شرکت معماری آسو در پروژه‌های صنعتی کلان و پیچیده باعث شده که دقت بالا در کارهای مهندسی شکل بگیرد. در بخش درباره می‌توانید برخی از پروژه‌های فنی پیچیده و موجود در سوابق شرکت معماری آسو را مشاهده کنید. حضور تیم مهندسی مکانیک و برق در پروژه‌های پالایشگاهی و پتروشیمی که به مراتب پیچیده‌تر از پروژه‌های ساختمانی هستند، منجر به توان بسیار بالا و کیفیت فوق العاده خدمات مهندسی شرکت معماری آسو در پروژه‌های ساختمانی باشد. این قابلیت نیز از دیگر المان‌هایی است که عنوان بهترین شرکت معماری ایران را برای شرکت معماری آسو شایسته می‌کند.

4- سرعت و انعطاف بالا به صورت تواما

انجام تمامی موارد بیان شده در موارد قبلی از متغیرهای ضروری برای بهترین شرکت معماری شدن است. اما یک شرط اساسی دیگر نیز بایستی برقرار شود که آن سرعت عمل در کارها است. در مدت زمان طولانی، طبیعتا شرکت‌های بسیاری می‌توانند کیفیت انجام یک پروژه را بالا ببرند. اما آنچه اهمیت دارد آن است که در زمان مناسب کار به اتمام برسد. سرعت بالای کار در شرکت معماری آسو محقق شده که خود با اتکا به مباحث بیان شده در مورد 3 است. تفکیک اقدامات به گروه‌های تخصیص و بخصوص خبره باعث شده که سرعت کار بسیار بالا برود. قابل ذکر است که با این حال، انعطاف در اعمال نظرات کافرما و کامنت‌ها حفظ شده است که با توجه به سرعت بالای کار، امکان دریافت کامنت‌ها و اعمال آن‌ها به صورت رفت و برگشتی مابین کارفرما و دفتر معماری آسو امکان‌پذیر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *